menu close menu

O klubie

Klub New York Sport jest integralną częścią hali widowiskowo-sportowej zarządzanej przez LOSIR Sp. z o.o. mieszczącej się w Luboniu przy ul. H.Kołłątaja 2. Dysponujemy:

 • przestronnym i ogrodzonym parkingiem,
 • miejscami dla rowerów przy wejściu do budynku,
 • trzema szatniami wyposażonymi w zamykane na klucz szafki,
 • na terenie obiektu znajduje się recepcja oraz kawiarenka.

W klubie funkcjonuje system karnetów, w którym każdy z „klubowiczów” znajdzie optymalną dla swoich potrzeb opcje uczestnictwa w zajęciach.

Rozumiany jako styl życia – to nie tylko dbałość o sprawność ciała, ale także troska o wszystkie aspekty naszego życia: sposób zachowania, nawyki żywieniowe, aktywność w życiu codziennym, unikanie używek, odpowiednie proporcje pomiędzy pracą i wypoczynkiem, odporność na sytuacje stresowe, regularność codziennych zajęć i cała gama pochodnych zachowań wpływających na poziom zadowolenia z życia.

Nasz zespół trenerów i instruktorów składa się z wielu ogniw. Każdy nas jest inny, specjalizujemy się w różnych gałęziach fitnessu od form body & mind takich jak joga, pilates czy body art przez taneczne, zajęcia choreograficzne, formy wzmacniające – na sali fitness i siłowni, po treningi cycling. Przekazujemy Wam naszą wiedzę i doświadczenie. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Każdy trening jest dla nas wyzwaniem. Podążamy za nowościami nie zapominając o filarach fitnessu.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Odpowiadamy na pytania, skutecznie motywujemy, służymy dobrą radą, leczymy z kompleksów, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, budujemy więzi, zawiązujemy przyjaźnie, pozytywnie nastawiamy do życia i do samego siebie.

Zapraszamy wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów do skorzystania z oferty klubu New York Sport. Jest to miejsce w którym każdy z Was znajdzie dostosowaną do swoich możliwości ofertę zajęć, uwzględniająca różne poziomy sprawności fizycznej. Profesjonalizm naszych instruktorów oraz atmosfera panująca na zajęciach sprawi, że będziecie nas regularnie odwiedzać z wielką korzyścią dla Waszego zdrowia i samopoczucia.

W naszej ofercie są różnorodne formy zajęć, w których grupa (20 – 25 osób) ćwiczy pod kierunkiem instruktora. Zajęcia odbywają się w strefie fitness obejmującej trzy studia – studio I sala fitness w klubie, studio II – sala z matami, studio III – sala rowerkowa. Wspomniane studia II i III znajdują się na dużej hali za trybunami.

Przestronna sala treningowa do ćwiczeń wzmacniających wyposażona jest w profesjonalny sprzęt. Strefa Cardio to zestaw nowoczesnych bieżni, maszyn oraz ergometrów.

Łącznie do dyspozycji klubowiczów jest 30 stanowisk do ćwiczeń oraz strefa treningu siłowego. Trener personalny programuje odpowiedni zestaw ćwiczeń dostosowany do możliwości i sprawności korzystajacych z siłowni

Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży: balet, gimnastyka artystyczna, taniec nowoczesny, hip hop, itp.

Zajęcia taneczne oswajające z rytmem i muzyką poprzez zabawę przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia. Wszystkie zajęcia obejmują naukę podstaw baletu (tańca klasycznego), ćwiczenia gimnastyczne, rozciągające, akrobatyczne. Tworzymy dwie formacje Tańca Nowoczesnego – od 5 lat i od 8 lat. Uczestnicy uczą się ciekawych choreografii, prezentowanych później na różnego rodzaju pokazach. Zajęcia wspomagają wszechstronny rozwój psychofizyczny dzieci, uwrażliwiają na muzykę, ruch i piękno. Wyrabiają nawyk prawidłowej postawy ciała. Uczą koncentracji i pokonywania własnych słabości. Pozwalają rozładować napięcie i uwolnić emocje. Staramy się, by zajęcia przynosiły dzieciom wiele radości i uśmiechu.

Działanie Sauny to kontrolowane zmiany temperatury, które przyspieszają regeneracje organizmu po wysiłku mają walory oczyszczające oraz obniżające napięcie mięśniowe.

Sauna pobudza krwiobieg, co pozytywnie wpływa na przemianę materii sprzyjając odchudzaniu i walce z cellulitem.

 • ABT
 • Body Shape
 • Hatha Joga
 • Pilates
 • Zumba
 • Indoor cycling
 • Płaski brzuch + streching
 • Pump
 • Step
 • TBC
 • Zdrowy kręgosłup
 • Pilates